Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy

HOLMED UZDROWISKO

ZADZWOŃ DO NAS

TEL. 85 722 21 22

Najwyższy czas zadbać o Twój kręgosłup!

  • Cierpisz na przewlekły ból kręgosłupa?

  • Prowadzisz mało aktywny fizycznie tryb życia lub pracujesz długo przy biurku?

  • Często schylasz się i podnosisz ciężkie rzeczy?

  • Cierpisz na schorzenia kręgosłupa, np. zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa – ZZSK lub osteoporozę?

  • Długotrwałe kuracje w sanatoriach nic nie dają i czujesz się bezsilny/na?

SKUTECZNIE lecz kręgosłup z Programem ZDROWE PLECY

Zdrowe Plecy to nowoczesna terapia kręgosłupa oparta o skandynawski system rehabilitacji oraz indywidualnie dobrane zabiegi, które dadzą największą skuteczność leczenia. Jest to jedyny tego typu program w Polsce, dostępny tylko w szpitalu rehabilitacyjnym Holmed Uzdrowisko.

SPRAWDŹ KORZYŚCI PROGRAMU:

  • Skoncentrowanie treningu na konkretnym odcinku kręgosłupa, który sprawia największy problem. Dzięki temu dotykasz przyczyn przewlekłego bólu i lepiej je rozumiesz.

  • Postępy pacjenta są widoczne i zapisywane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zobaczysz czy udało Ci się uzyskać poprawę.

  • Obniżenie bólu, zwiększenie ruchomości oraz siły mięśni - to tylko niektóre parametry które monitoruje program. Dzięki temu masz pewność, że terapia działa.

  • Darmowe konsultacje lekarskie i opieka fizjoterapeuty podczas treningu - dzięki czemu masz dostęp do najlepszych specjalistów Terapii Manualnej i innych metod rehabilitacji kręgosłupa.

Zapisz się teraz a otrzymasz zniżkę 1/3 normalnej ceny.

Promocja ograniczona czasowo!

Zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy i zapiszemy Cię do programu!

Jak dokładnie wygląda trening?

ETAP 1: Indywidualny Plan Rehabilitacji (30 min)

Pierwszym etapem jest zawsze konsultacja z lekarzem oraz fizjoterapeutą, aby dopasować plan zabiegów do Twojego indywidualnego stanu zdrowia.

ETAP 2: Rozgrzewka i stretching (15 min)

Rozgrzewka pomaga zmniejszyć ryzyko urazów i bólu, które towarzyszy ćwiczeniom. Dzięki temu bezpiecznie przygotowuje ciało do zwiększonego obciążenia.

ETAP 3: Ćwiczenia na maszynach (40 min)

Ćwiczenia konkretnych odcinków kręgosłupa na maszynach skandynawskiego systemu DAVID. Sprzęt monitoruje parametry medyczne i postęp rehabilitacji w czasie rzeczywistym.

ETAP 4: Indywidualnie dobrany zabieg kręgosłupa (do 30 min)

Fizjoterapeuta przeprowadza zabieg z listy opracowanej przez lekarza na początku terapii. Zabiegi mogą być wykonywane naprzemiennie podczas kolejnych treningów. Dostępne zabiegi to między innymi:

- terapia manualna

- kinezyterapia

- masaż leczniczy

- okłady z borowiny leczniczej

- krioterapia miejscowa

- elektrolecznictwo (prądy TENS lub inne)

- hydroterapia: masaż wirowy

Cena jednej sesji: 300 PLN

Zapisz się teraz, a otrzymasz zniżkę 1/3 normalnej ceny!

Cena promocyjna: tylko 200 PLN

Zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy aby zapisać Cię do programu!

Możesz także zadzwonić pod 85 722 21 22

lub napisać na holmedrecepcja@gmail.com

aby dowiedzieć się więcej.

Dołącz do ponad 500 pacjentów, którzy już odbyli u nas zabiegi na kręgosłup.

Zobacz co o nas mówią:

Przez lata pracowałem przy biurku i miałem uporczywe bóle kręgosłupa. Jeździłem do wielu sanatoriów i szpitali - bez większych efektów. Dopiero po skorzystaniu z pakietu zabiegów w Holmedzie poczułem poprawę, a ból zaczął ustępować. Szczególnie polecam Pana Kamila, który ma kwalifikacje w zakresie terapii manualnej i jest bardzo miły i kulturalny dla pacjentów.

Pan Michał

Warszawa

Terapia manualna w szpitalu Holmed pomogła mi uporać się z uporczywym bólem pleców. Kadra szpitala jest bardzo miła i profesjonalna. Dodatkowym atutem jest to, że szpital jest tak blisko Białegostoku. Polecam!

Pani Anna

Białystok

Bardzo podoba mi się lokalizacja szpitala, tak blisko Białegostoku. Dzięki temu mogę odbyć zabieg kilka razy w tygodniu, co sprawia że czuje się znacznie lepiej. Polecam Terapię manualną, fizjoterapeuci wiedzą co robią i dbają o pacjenta. Pozdrawiam!

Pani Halina

Białystok

Obiekt nowiusieńki, ładnie położony przy ścianie puszczy, piękne przestrzenne pokoje, czyściutko, nowoczesny  sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny. Wykwalifikowany i przemiły personel medyczny robi wszystko aby wyleczyć  i zadowolić pacjentów.

Pan Aleksander

Białystok

Please reload