SZPITAL INNY NIŻ WSZYSTKIE

BĄDŹ POD OPIEKĄ LEKARSKĄ 24H NA DOBĘ

Jesteśmy jedynym w regionie Szpitalem Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym, który zapewnia całodobową, profesjonalną opiekę medyczną.

Nasz zespół lekarski to specjaliści z zakresu rehabilitacji medycznej, kardiologii,  balneologii, ortopedii i traumatologii, medycyny fizykalnej oraz chorób wewnętrznych.

WYLECZ SIĘ W UZDROWISKU SUPRAŚL

Z dala od turystycznych tłumów i szkodliwego smogu! Supraśl to unikalna strefa uzdrowiskowa położona w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Pobliskie trasy spacerowe pozwolą Ci skorzystać z zalet aerozoloterapii, a bogata oferta turystyczna poznać zabytki lokalnej kultury.

DOPASUJ PLAN ZABIEGÓW DO SIEBIE

Skonstruujemy dla Ciebie Twój indywidualny plan powrotu do zdrowia. Przy zakupie pakietów lub w ramach komercyjnych pobytów stacjonarnych otrzymasz darmową konsultację lekarską, na podstawie której zostanie ustalony indywidualny plan zabiegów.

Dodatkowo, do Twojej dyspozycji jest dietetyk oraz psycholog. Sprawdź naszą bogatą ofertę pakietów zabiegowych!

ZAPLANUJ POBYT W WYSOKIM STANDARDZIE

Zostań u nas dłużej aby skutecznie zadbać o swoje zdrowie. Do Twojej dyspozycji są pokoje z darmową telewizją oraz dostępem do sieci WIFI.

Nasza stołówka serwuje zdrową, podlaską kuchnię trzy razy dziennie, dzięki czemu nie tylko zjesz smacznie, ale i zgodnie z zalecaną przez nas dietą.

SRÓBUJ LOKALNEJ BOROWINY LECZNICZEJ

Wypróbuj okładów bądź kąpieli z lokalnie wydobywanej borowiny leczniczej.

Kwasy organiczne i sole nadają jej właściwości ściągające, przeciwzapalne, bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Dlatego zabiegi z użyciem borowiny wspomagają regenerację naskórka i uszkodzonych tkanek, poprawiają ukrwienie skóry.

ZRELAKSUJ SIĘ PODCZAS HYDROTERAPII

Kąpiel z hydromasażem, bicze szkockie, czy dostępne już wkrótce kąpiel perełkowa oraz basen rehabilitacyjny - to wszystko pozwoli Ci nie tylko zadbać o zdrowie, ale także zrelaksować się i zredukować stres.

CZUJ SIĘ BEZPIECZNIE

Szpital posiada Salę Intensywnej Terapii, dzięki której nasi pacjenci mają zapewniony najwyższy standard opieki w razie zagrożenia życia.

GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Zdobyta przez nas w 2017 roku certyfikacja ISO 9001 w zakresie usług zdrowotnych rehabilitacji leczniczej i uzdrowiskowej, potwiedza standardy, których trzymamy się w trosce o Twoje zdrowie.