Lecz Się w Uzdrowisku Supraśl

Zobacz jak wygląda NOWY szpital rehabilitacyjno-uzdrowiskowy:

Zapisz się na zabieg teraz a otrzymasz darmową wizytę lekarską.

Zostaw swój numer telefonu a skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić wizytę lub odpowiedzieć na Twoje pytania!

Promocyjne pakiety rehabilitacyjne:

teraz do 20% taniej

Wypróbuj jeden z naszych pakietów: zadbaj o kręgosłup, lecz reumatyzm lub po prostu zrelaksuj się i zredukuj stres. Oferowane przez nas zabiegi rehabilitacyjne to między innymi: ćwiczenia w basenie, terapia manualna, okłady i kąpiele borowinowe, krioterapia, nowoczesne metody hydroterapii, suche kapiele CO2, masaże oraz fizykoterapia na nowoczesnym sprzęcie.

Zapisz się już dziś aby otrzymać do 20% zniżki:

KUP PAKIET REHABILITACYJNY A OTRZYMASZ WIZYTĘ LEKARSKĄ GRATIS

Jeśli skorzystasz z zabiegów w naszym ośrodku, otrzymasz bezpłatną wizytę lekarską, podczas której specjalista pomoże wybrać odpowiednie zabiegi.

Posiadamy specjalistów z zakresu: kardiologii, rehabilitacji medycznej, diabetologii, chorób wewnętrznych, medycyny fizykalnej, ortopedii oraz balneologii.

Doświadczony zespół lekarzy oraz fizjoterapeutów dopasuje zabiegi rehabilitacyjne do Twojego stanu zdrowia i opracuje dla Ciebie indywidualny plan leczenia.

Lekarze są przemili i bardzo profesjonalni, a na wizytę w ogóle nie trzeba czekać. Zabiegi są wykonywane na najwyższym poziomie, w szczególności warte polecenia są okłady z borowiny. Okolica jest wspaniała, świeże powietrze i doskonały klimat. Naprawdę świetna placówka, jedyna tego rodzaju w regionie. Polecam i na pewno wrócę!

Pan Michał, Białystok

Duża ilość różnorodnych zabiegów  gwarantuje poprawę zdrowia, a kto ma jeszcze siły po kuracji może zwiedzać Supraśl lub bogate kulturowo Podlasie (sporo zabytków). Warto docenić całodobową opiekę lekarską. W ośrodku byłem  ze zlecenia prywatnego. Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Na pewno tu jeszcze przyjadę.

Pan Mikołaj, Warszawa

Naprawdę warto skorzystać z oferty Holmedu: mają wspaniałe warunki i sprzęt diagnostyczny, bardzo dobrych fachowców, a przede wszystkim nie ma tam kolejek jak w większości placówek tego typu, serdecznie polecam!

Pani Anna, Sieradz

Zobacz jak oceniają nas nasi pacjenci

Unikalna strefa uzdrowiskowa z dala od smogu i turystycznych tłumów.

Leczenie uzdrowiskowe blisko Ciebie: 20 minut autem z Białegostoku.

Uzdrowisko Supraśl to najczystsze w Polsce powietrze, bliskość natury i unikalne zabytki regionalnej kultury.